Elgitarr, Epiphone, Gibson SG, serie nr. S5105670, bruksslitage, repor på kropp och hals, i hårt fodral, knapp till mickswitchen saknas, strängbyte rekommenderas Skickas med postpaket.
Auktnr | SE12.20240328.A36844 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Kontor | Göteborg Angered |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 2 400 kr |
Stänger | 2024-03-28 15:21:00 |
Provision | 360 kr |
Frakt | 299 kr |